Polecamy

Wytyczne i strategie dla turystyki 2020

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2021 - Wybierz wyzwanie

Dotacje unijne

HOSTVET 2. międzynarodowe spotkanie online

Projekt HOSTVET-"POPRAWA ZARZĄDZANIA LOKALNYMI ORGANIZACJAMI HOSTING VET W SEKTORZE TURYSTYCZNYM" jest projektem, który koncentruje się na sektorze turystycznym. Partnerstwo utworzyło blog "NEWS FROM EUROPE", gdzie dzielą się informacjami na temat działań w projekcie. Większość partnerów opublikowała informacje dotyczące 2. międzynarodowego spotkania, w którym konsorcjum uczestniczyło i które odbyło się online z powodu sytuacji pandemii. Poniżej można znaleźć kilka streszczeń artykułów opublikowanych na blogu.

Aby przywrócić swobodę przemieszczania się i znieść kontrole na granicach wewnętrznych w bezpieczny sposób, państwa członkowskie powinny wprowadzić ukierunkowane środki, które zastąpią ogólne ograniczenia. Wszystkie działania powinny być oparte na względach epidemiologicznych, ekonomicznych i społecznych. Kraje te powinny mieć również możliwość stosowania środków ograniczających podczas całej podróży.

Streszczenie z Tia Formazione, Włochy

Drugie międzynarodowe spotkanie w ramach projektu "HostVet: Poprawa Zarządzania Lokalnymi Organizacjami Hostingowymi VET w Sektorze Turystycznym" odbyło się praktycznie w dniach 18-20 maja ze względu na sytuację pandemiczną. Wstępny plan zakładał, że spotkanie odbędzie się w Portugalii.

Abstrakt z IED, Grecja

Podczas spotkania analizowano również hipotezę realizacji mobilności cyfrowej w dziedzinie turystyki - działania, które może być postrzegane jako alternatywa, gdy nie ma możliwości podróżowania (na razie) oraz jako sposób na zmierzenie się z doświadczeniem Erasmusa w inny sposób. Partner projektu MAD for Europe również podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z tą sytuacją.

Streszczenie od ProAndi, Portugalia

Kolejnym punktem, na który zwrócono uwagę, były praktyki cyfrowe. Z MAD for Europe, podczas tych tygodni zamknięcia, byliśmy w kontakcie z niektórymi uczestnikami z różnych krajów europejskich, aby mogli oni odbyć swoje praktyki online, z kraju pochodzenia.

Streszczenie z Mad for Europe, Hiszpania

Aby być na bieżąco z postępami projektu i działaniami oraz przeglądać oryginalne artykuły, możesz odwiedzić nas tutaj: https: //hostvetproject.wordpress.com/

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...