Polecamy

Katalog Umiejętności Zarządzania Karierą i jak to działa

HOSTVET - Nowe Strategie dla Zrównoważonej Turystyki

Dotacje unijne

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych szkoleniem w firmie" został zaprezentowany pracodawcom z szeroko rozumianego regionu Larisa podczas wydarzenia zorganizowanego przez Centrum Rozwoju, Innowacji i Przedsiębiorczości Thessaly, podlegającego Izbie Przemysłowo-Handlowej w Larissie. Wydarzenie miało miejsce w siedzibie Izby w piątek27 lutego 2015 roku i skupiło się na potrzebie świadczenia usług doradczych dla lokalnych przedsiębiorstw w zakresie "Doboru personelu i szkoleń".

W trakcie wydarzenia wygłoszono następujące przemówienia:

  • Wprowadzenie i słowo wstępne: Pan Georgios Koutsaftoulis, członek Centrum Rozwoju, Innowacji i Przedsiębiorczości Thessaly.
  • "Wybór personelu ", Dimitrios Papalexis, ekonomista, ΜΒΑ, konsultant biznesowy, sekretarz generalny Izby.
  • "Projekt STARTAPP-Zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych szkoleniem w firmie", Panagiotis Koutoudis, Ekonomista, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości.
  • "Szkolenie personelu: Nowoczesne metody i techniki", Pani Ageliki Tsameti, Ekonomistka.

Podczas wydarzenia pracodawcy zostali zapoznani m.in. z projektem STARTAPP, obok zrównoważonych strategii rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych szkoleniem w firmie. W prezentacji przeanalizowano korzyści płynące ze szkoleń w firmie oraz pozytywne efekty, jakie może osiągnąć przedsiębiorstwo, decydując się na ich wprowadzenie.


Ten projekt został sfinansowany przy wsparciu Komisji Europejskiej. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną.

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...

Ochrona przed oszustwami tożsamości dla Twojej...

Zapobieganie kradzieży tożsamości to temat, który powinien interesować każdą korporację...