Polecamy

Edukacja migrantów i uchodźców na rzecz szybkiej integracji

Planowanie projektów dla projektów UE w 2020 r.

Dotacje unijne

Analiza porównawcza umiejętności i motywacji przedsiębiorczych młodych dorosłych w Europie

Przedsiębiorczość to taki pomysł, który inspiruje ludzi. Bycie odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą wymaga wiele. Musisz poświęcić tak wiele czasu, aby rozwinąć swój biznes. Potrzebujesz silnego kapitału finansowego, który będzie w stanie wspierać Cię przez cały proces. Jeśli nie jesteś zdecydowany przejść przez cały ten wysiłek dla swojej firmy, to nie możesz nazywać się przedsiębiorcą.

Przedsiębiorczość to przede wszystkim motywacja. Chodzi o to, aby dobrze wykorzystać swoje umiejętności i kompetencje. Chodzi o wybór ścieżki i pozostanie przy niej bez względu na wszystko. Ale jakie są motywy prawdziwego przedsiębiorcy? I jak zmieniają się one pomiędzy różnymi ludźmi w Europie? Czy istnieją czynniki, które decydują o tych różnicach?

Czynniki motywacyjne mogą się oczywiście różnić w zależności od sytuacji i osoby, ale zawsze istnieją pewne zmienne, które są takie same dla każdej osoby. Pierwszym czynnikiem motywacyjnym przedsiębiorcy jest pasja. Pasja jest czymś, czego nie da się założyć, jeśli nie ma się wystarczającej pasji. To będzie czuć się jak obowiązek i obowiązek nigdy nie jest satysfakcjonujące rzeczy do zrobienia.

Pewność siebie to kolejna bardzo ważna rzecz dla aspirujących przedsiębiorców. Bycie pewnym swoich umiejętności i pomysłów oznacza, że naprawdę w nie wierzysz i że będziesz miał wystarczająco dużo pasji, aby je ścigać i urzeczywistnić. Zdolność do rozwiązywania własnych problemów i decydowania o tym, co jest najlepsze dla Twojej firmy, da Ci motywację, której potrzebujesz, aby kontynuować, aż będziesz gotowy zrobić krok naprzód.

Nie ma nic większego niż motyw acja wynikająca z faktycznego osiągnięcia celu. Każdy wyobraża sobie swoją firmę i jej przyszłość. Wszyscy chcą wiedzieć, jakie to będzie uczucie, gdy osiągnie się wielki sukces. Świadomość, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia wszystkiego, co sobie wyobrażałeś, jest z pewnością czymś, co może zmotywować nawet najbardziej niezmotywowanych.

Te trzy czynniki są takie same dla każdego, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia osobistego czy zawodowego. Przeprowadzono niezliczone badania, aby porównać umiejętności przedsiębiorcze i motywacje młodych ludzi, aby pomóc im zrozumieć, czym jest przedsiębiorczość i jak mogą osiągnąć swoje cele i spełnić swoje marzenia.

Ponieważ jest to tak duży priorytet dla Unii Europejskiej, przez lata prowadzono wiele projektów unijnych, skupiających się na tworzeniu odpowiednich materiałów, które mogą pomóc w nauczaniu przyszłych przedsiębiorców o ich umiejętnościach i kompetencjach oraz o tym, jak mogą je wykorzystać we właściwy sposób. Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości, jako ekspert w dziedzinie dotyczącej przedsiębiorczości i biznesu, jest w stanie zaoferować Państwu wszystkie te opracowania i wszystkie te materiały za darmo. Naszym jedynym celem jest zapewnienie, że przedsiębiorczość będzie promowana w całej Europie, zarówno wśród młodych ludzi, jak i starszych, którzy chcą stworzyć swój własny biznes.

Odwiedź nasze strony poświęcone osiągnięciom i sprawdź wszystkie materiały, które mamy Ci do zaoferowania. Możemy zagwarantować, że IED będzie w stanie dostarczyć Ci wiele różnych przewodników i poradników, które będą więcej niż wystarczające, aby rozpocząć i zabrać Cię na całą drogę do osiągnięcia swoich celów i spełnienia marzeń. Zostań odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą!

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...