Polecamy

Na jakie dotacje mogą liczyć firmy już istniejące? Wsparcie...

Transformacja cyfrowa może pobudzić sektor handlu wiejskiego

Dotacje unijne

IED rozwija swoje własne "laboratorium badawcze".

Wdrażanie projektu unijnego jest trudnym zadaniem, nie tylko w odniesieniu do procesu wdrażania, ale wszystkich szczegółów technicznych, które pojawiają się przed, w trakcie i po napisaniu wniosku. Ważne szczegóły, o których nikt nie może zapomnieć.

Każdy projekt unijny ma inne potrzeby, ale są takie, które są takie same dla każdego projektu. W zależności od rodzaju projektu te szczegóły mogą się nieco zmienić, ale pozostaną tak samo ważne. Jeśli masz zamiar napisać wniosek o Horyzont 2020, który jest jednym z największych europejskich ram finansowych, jeśli nie największym, oto kilka rzeczy, których będziesz potrzebował i które IED będzie w stanie Ci zapewnić.

Zbuduj silne partnerstwo

Po pierwsze i najważniejsze potrzebujesz silnego konsorcjum. Chodzi o partnerów, którzy będą po Twojej stronie, realizując projekt i wnosząc pomysły na stół. Eksperci Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości wzięli na siebie zadanie stworzenia, po raz pierwszy w historii, własnego "Laboratorium Badawczego".

Nasi eksperci poświęcili swój czas, aby zbadać niektóre z najsilniejszych zaproszeń w ramach programu Horyzont 2020 i przedstawili konkretne pomysły i działania, które mogą być dodane do wniosku i uczynić go jeszcze bardziej udanym.

Poprzez to działanie, IED pokazuje profesjonalnego ducha prawdziwego eksperta w dziedzinie przedsiębiorczości. Jeśli jesteś zainteresowany dodaniem silnych pomysłów do swojego wniosku w ramach programu Horyzont 2020 i przybliżeniem go o jeden krok do zatwierdzenia, potrzebujesz tych pomysłów i odpowiedniego partnera do ich realizacji. A kto może być lepszy do tego celu niż Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości?

Znajdź najlepsze pomysły

Jeśli jesteś częścią organizacji, instytutu lub innego publicznego lub prywatnego podmiotu zakwalifikowanego jako lider projektu Horyzont 2020 i szukasz mądrych i mocnych pomysłów do dodania do swojej propozycji, jak również mocnych partnerów do dodania do swojego konsorcjum, IED i jego Laboratorium Badawcze jest właściwym miejscem, do którego powinieneś się udać. Skontaktuj się z biurem Instytutu już dziś lub zgłoś swoje zainteresowanie którymś z pomysłów badawczych, które możesz znaleźć na stronie internetowej. To jest właściwa droga do zbudowania silnego partnerstwa i realizacji prawdziwie udanego projektu Horyzont 2020!

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...