Polecamy

Wpływ COVID-19 na branżę twórczą

Na jakie dotacje mogą liczyć firmy już istniejące? Wsparcie...

Dotacje unijne

Transformacja cyfrowa może pobudzić sektor handlu wiejskiego

W dzisiejszym społeczeństwie firmy muszą się zmieniać, dostosowywać i ewidentnie ewoluować. Transformacja cyfrowa jest z pewnością sposobem, aby to osiągnąć. Dla firm, cyfrowa transformacja polega na ewolucji biznesu i organizowaniu wszystkich różnych działań, możliwości, modeli procesów i kompetencji. To może skutkować zmianami, które są mieszanką technologii cyfrowych i mają coraz większy wpływ na całe społeczeństwo i są zawsze gotowe do ponownej zmiany i stawienia czoła przyszłym zmianom i przesunięciom!

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości podejmuje działania mające na celu aktywną rolę w cyfrowej transformacji firm. Dzięki projektom unijnym, takim jak Transforma, IED jest w stanie stworzyć oprogramowanie i platformy, jak również gry stworzone specjalnie po to, aby pomóc w rozwoju koncepcji transformacji cyfrowej dla firm.

W szczególności, "Szkolenie na temat e-commerce na obszarach wiejskich" jest kursem szkoleniowym online na temat e-commerce na obszarach wiejskich, skierowanym do trenerów i studentów VET, młodych (aspirujących) przedsiębiorców i osób mieszkających (lub chcących wyjechać) na obszarach wiejskich, które są zainteresowane innowacjami lub tworzeniem własnego biznesu. Kurs jest również istotny dla podmiotów publicznych i prywatnych zainteresowanych rozwojem obszarów wiejskich, innych organizacji biznesowych, organizacji pozarządowych pracujących z osobami o mniejszych szansach, itp.

Kurs jest uzupełniony grą Transforma PC, która jest zabawnym sposobem na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności e-commerce. Możesz pobrać grę tutaj: Transform@ Game.

Jeśli szukasz sposobów na zdobycie wiedzy na temat tego, jak możesz przekształcić swój biznes i pomóc przenieść go na wyższy poziom, sprawdź te szkolenia i spróbuj przejść przez grę. Z pewnością nauczysz się wielu nowych rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś. Wszystkie te rzeczy pomogą Ci poprawić swój biznes i pomogą mu ewoluować w coś większego i bardziej dochodowego.

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...