Polecamy

Obalam największe mity związane z unijnymi dotacjami.

Sprawić, by każde przedsięwzięcie przedsiębiorcy zakończyło...

Dotacje unijne

Sprawić, by każde przedsięwzięcie przedsiębiorcy zakończyło się sukcesem

W świecie przedsiębiorczości, sukces nie przychodzi łatwo. Istnieje niezliczona liczba osób, które są aspirującymi przedsiębiorcami i mają niesamowite pomysły, które próbują przekształcić w firmy. Bez odpowiedniej wiedzy, będzie to prawie niemożliwe dla każdego przedsiębiorcy do zarządzania i budowania firmy z stabilną przyszłością.

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości, jako europejski partner projektu, może stworzyć bardzo długą listę różnych opcji materiałów szkoleniowych, które mogą być wykorzystywane przez różnych przedsiębiorców na całym świecie. Materiały te mogą im pomóc w skutecznym budowaniu własnego biznesu.

Posiadanie organizacji realizującej projekty europejskie z pewnością można uznać za przedsięwzięcie przedsiębiorcze. Wiele projektów europejskich skupia się na przedsiębiorczości i oczywiście obejmuje szkolenia dla samych trenerów lub studentów. Co więcej, Twoja organizacja będzie musiała być odpowiedzialna za zapewnienie szkolenia, zgodnie z potrzebami propozycji projektu. Teraz, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, to możemy dokładnie zrozumieć, dlaczego może to być dla ciebie dość trudne zadanie do wykonania.

Dzięki realizacji dużej liczby projektów europejskich, tutaj w IED, byliśmy w stanie przygotować materiały szkoleniowe, platformy i oczywiście kursy szkoleniowe, których ktoś może potrzebować dla najlepszych i najbardziej efektywnych szkoleń, zawartych w projektach UE.

Jeśli obecnie realizujesz konkretny projekt i stwierdzasz, że potrzebujesz konkretnych materiałów edukacyjnych, platform e-learningowych lub stworzenia innowacyjnych szkoleń, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest dla Ciebie właściwym partnerem. Możemy opracować treści informacyjne, edukacyjne z każdej dziedziny przedsiębiorczości i biznesu.

Nasz wykwalifikowany dział IT może stworzyć dla Państwa w pełni dostosowaną do potrzeb platformę e-learningową, a także wprowadzić elementy grywalizacji i wirtualnej rzeczywistości do niemal każdego rodzaju szkolenia. Tutaj w Instytucie polegamy na naszej wiedzy, aby stworzyć najlepsze platformy szkoleniowe i edukacyjne.

Nasi specjaliści wywodzą się z wielu dyscyplin i są wyposażeni w umiejętności i doświadczenie połączone z kompetencjami i wiedzą specjalistyczną. Wykorzystują to wszystko, aby opracować najlepsze materiały w dziedzinie przedsiębiorczości i biznesu.

E-learning całkowicie zmienił sposób, w jaki nauka jest przekazywana dorosłym słuchaczom. W rezultacie byliśmy w stanie stworzyć odpowiednie platformy , z których uczący się będą chętnie korzystać podczas nauki, dając możliwość dostosowania treści i jej personalizacji.

Edukacja pracowników Twojej firmy za pomocą prostych kursów online może nie wystarczyć. Możesz dowiedzieć się, jak możesz pomóc im w zdobyciu niezbędnej wiedzy. Umożliwiając im udział w kursach opracowanych w wielu środowiskach szkoleniowych, pomożesz im zanurzyć się w świecie 3D i pozwolisz im uczyć się poprzez zabawę.

Jeśli odwiedzisz naszą stronę internetową, szybko przekonasz się, że nasze doświadczenie w dziedzinie przedsiębiorczości i biznesu pozwala nam stworzyć najlepsze możliwe materiały i środowiska. Aby skutecznie realizować projekty i szkolić swoich pracowników, potrzebujesz najlepszych treści, a IED będzie w stanie je dla Ciebie zapewnić. Możemy zdiagnozować Twoje potrzeby edukacyjne i dostosować do nich odpowiednie rozwiązania edukacyjne i szkoleniowe. Przyjdź i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Zobacz

Przeglądy praktyk zawodowych Cedefop: Włochy...

Tematyczny przegląd krajowy (TCR) Cedefop dotyczący praktyk zawodowych dla Włoch został...

Impreza upowszechniająca projekt StartApp

Projekt europejski "STARTAPP - zrównoważone strategie rekrutacji młodych ludzi zainteresowanych...

Certyfikacja roli menedżera ds. dobrego...

Projekt WELLypowstał w odpowiedzi na fizyczne i psychiczne skutki pracy dla pracowników...